Описание характеристики: кирпич, камень. Штрих код: 6914466102021. Тип хвостовика: SDS-plus. Загальна довжина: 110 мм. Матеріал обробки: бетон. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Діаметр бура: 6 мм. Робоча довжина: 50 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 13 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 195 |
| Діаметр бура | 6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал обробки | бетон |
| Опис характеристики | цегла, камінь |
| Робоча довжина | 50 мм |
| Ширина, мм | 46 |
| Штрих код | 6914466102021 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴


