Набір свердл комбінований - 16шт, C1603 (WORK'S)
433 ₴
- В наявності
- Код: 20519374
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Набор сверл комбинированный - 16шт. Штрих код: 6950301016030. Сумісність: Дриль. Материал головки насоса: HSS (Р6М5). Тип хвостовика: цилиндрический. Назначение сверла: бетон, металл, дерево, универсальное. Виробник: Works. Країна походження: Китай. Гарантія: Відсутнє. Тип: Набір свердел. Матеріал, що обробляється: 0. Кількість штук в упаковці: 16. Тип упаковки: Блістер. Свердло по металу: 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм. Свердло по бетону: 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм. Свердло по дереву: 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 18 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Відсутнє |
| Довжина, мм | 218 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 16 |
| Матеріал головки насоса | HSS (Р6М5) |
| Матеріал, що обробляється | 0 |
| Призначення свердла | бетон, метал, дерево, універсальне |
| Опис характеристики | Набір свердел комбінований — 16 шт. |
| Свердло для бетону | 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм |
| Свердло для дерева | 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм |
| Свердло по металу | 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Тип | Набір свердел |
| Тип паковання | Блістер |
| Ширина, мм | 175 |
| Штрих код | 6950301016030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴


