Свердло по дереву Форстнера - 35мм, з обмежувачем (WERK)
220 ₴
- В наявності
- Код: 20516599
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Сверло по дереву Форстнера. Штрих код: 6914466103356. Сумісність: Дриль. Діаметр валу: 35 мм. Тип хвостовика: цилиндрический. Назначение сверла: по дереву. Длина общая: 100 мм. Длина рабочая: 50 мм. Тип свердла: Форстнера. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Свердло Форстнера. Матеріал, що обробляється: Дерево. Кількість штук в упаковці: 1. Тип робіт: Роботи з дерева. Діаметр свердла, мм: 35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робоча | 50 мм |
| Довжина, мм | 15 |
| Діаметр валу | 35 мм |
| Діаметр свердла, мм | 35 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Дерево |
| Призначення свердла | для дерева |
| Опис характеристики | Свердло для дерева Форстнера |
| Сумісність | Дриль |
| Тип | Свердло Форстнера |
| Тип робіт | Роботи з дерева |
| Тип свердла | Форстнера |
| Ширина, мм | 10 |
| Штрих код | 6914466103356 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


