Свердло по металу HSS COBALT INDUSTRIAL - 7.0х69х109мм DIN338 уп.1шт (HAISSER)
122 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісність: Дриль. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Свердло. Кількість штук в упаковці: 1. Тип упаковки: Блістер. Загальна довжина свердла, мм: 109 мм. Діаметр свердла, мм: 7.0 мм. Робоча довжина свердла, мм: 69 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла, мм | 7.0 мм |
| Загальна довжина свердла, мм | 109 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Робоча довжина свердла, мм | 69 мм |
| Сумісність | Дриль |
| Тип паковання | блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴


