Круг абразивний самоклеючий - 125мм, к36, н-р 10шт (WERK)
52 ₴
- В наявності
- Код: 5331701
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466127642. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Дерево, краска, лак, металл, пластик. Размер зерна: 36мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 0. Кількість штук в упаковці: 10. Зернистість: P36.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 10 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 127 |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 10 |
| Розмір зерна | 36 мм |
| Робочий матеріал | Дерево, фарба, лак, метал, пластик |
| Товщина кола | 0 |
| Ширина, мм | 127 |
| Штрих код | 6914466127642 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴


