Круг пелюстковий плоский - 125х22,2 P100, Т27 (HAISSER)
59 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Лепестковый. Штрих код: 6914466970910. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Дерево, краска, лак, металл, пластик, сталь. Диаметр посадки диска: 22,2мм. Размер зерна: 100. Додатково: - Тканинна основа з покриттям Calacine Aluminum oxide- Збільшений ресурс на 40%- Ефективність використання більше на 50%- Універсальне використання (дерево, метал, нержавіюча сталь). Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Болгарки (УШМ). Матеріал, що обробляється: Універсальне використання (дерево, метал, нержавіюча сталь). Діаметр кола: 125 мм. Діаметр посадкового кільця: 22 мм. Матеріал кола: Сталь. Кількість штук в упаковці: 1. Зернистість: P100.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Пелюстковий |
| Висота, мм | 12 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,2 мм |
| Довжина, мм | 125 |
| Додатково | - Тканинна основа з покриттям Calacine Aluminum oxide- Збільшений ресурс на 40%- Ефективність використання більше на 50%- Універсальне використання (дерево, метал, нержавіюча сталь) |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22 мм |
| Зернистість | P100 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Універсальне використання (дерево, метал, нержавіюча сталь) |
| Розмір зерна | 100 |
| Робочий матеріал | Дерево, фарба, лак, метал, пластик, сталь |
| Ширина, мм | 125 |
| Штрих код | 6914466970910 |
| Тип обладнання | Болгарки (УШМ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴


