Штрих код: 4814466127234. Оброблювана поверхня: Дерево, пластик, гіпсокартон. Застосування: Для розгладження оштукатурених поверхонь. Виробник: Werk. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 230 мм. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал | Пластик |
| Размеры | |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 230 мм |
| Застосування | Для розгладження оштукатурених поверхонь |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Оброблювана поверхня | Дерево, пластик, гіпсокартон |
| Ширина, мм | 105 мм |
| Штрих код | 4814466127234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


