Круг відрізний по металу - 125х1,6х22,23мм (СВІТЯЗЬ)
16 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 4820187260709. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Світязь. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал, Сталь. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 1 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Електрокорунд нормальний. Кількість штук в упаковці: 1. Зернистість: P36.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 125 |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал кола | Електрокорунд нормальний |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 1 мм |
| Ширина, мм | 125 |
| Штрих код | 4820187260709 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴


