Круг відрізний по металу - 150х1,6х22,23мм (СВІТЯЗЬ)
26 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 4820187260716. Діаметр валу: 150мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Світязь. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: З дотриманням техніки безпеки. Матеріал, що обробляється: Вуглецева, конструкційна та легована типи сталі. Діаметр кола: 150 мм. Товщина кола: 0. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Електрокорунд нормальний. Кількість штук в упаковці: 25. Зернистість: P36. Висота ріжучого шару: 1.6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота ріжучого шару | 1.6 мм |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 150 |
| Діаметр валу | 150 мм |
| Діаметр кола | 150 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 25 |
| Матеріал кола | Електрокорунд нормальний |
| Матеріал, що обробляється | Вуглецева, конструкційна та легована типи сталі |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 0 |
| Умови роботи | З дотриманням техніки безпеки |
| Ширина, мм | 150 |
| Штрих код | 4820187260716 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴


