Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 4820187260723. Діаметр валу: 180мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Світязь. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: З дотриманням техніки безпеки. Матеріал, що обробляється: Вуглецева, конструкційна та легована типи сталі. Діаметр кола: 180 мм. Товщина кола: 0. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Електрокорунд нормальний. Кількість штук в упаковці: 25. Зернистість: P36. Висота ріжучого шару: 1.6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота ріжучого шару | 1.6 мм |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 180 |
| Діаметр валу | 180 мм |
| Діаметр кола | 180 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P36 |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 25 |
| Матеріал кола | Електрокорунд нормальний |
| Матеріал, що обробляється | Вуглецева, конструкційна та легована типи сталі |
| Робочий матеріал | Метал |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 0 |
| Умови роботи | З дотриманням техніки безпеки |
| Ширина, мм | 180 |
| Штрих код | 4820187260723 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴


