Круг відрізний по металу - 230х2,0х22,23 (GERRARD)
64 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6990001228937. Виробник: GERRARD. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр: 230 мм. Вид: Відрізний. Діаметр посадковий: 22.2 мм. Товщина: 2.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerrard |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відрізний |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6990001228937 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴


