Штрих код: 6914466004608. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 355 мм. Товщина кола: 3.5 мм. Діаметр посадкового кільця: 25.4 мм. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 355 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 3.5 мм |
| Штрих код | 6914466004608 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴


