Круг відрізний по металу і нерж. 125х1,0х22,2мм ,арт.4111701 (HAISSER)
28 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466797722. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Металл, наржавеющая сталь. Диаметр посадки диска: 22,2мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 1.0 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.2 мм. Вид: Відрізний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відрізний |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,2 мм |
| Довжина, мм | 125 |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Робочий матеріал | Метал, наіржавка сталь |
| Товщина кола | 1.0 мм |
| Ширина, мм | 125 |
| Штрих код | 6914466797722 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴


