Круг відрізний по металу 400х3,5х32 мм арт.4111711 (HAISSER)
255 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 6914466797821. Діаметр валу: 400мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 32мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 400 мм. Товщина кола: 3.5 мм. Діаметр посадкового кільця: 32 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Довжина, мм | 400 |
| Діаметр валу | 400 мм |
| Діаметр кола | 400 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 3.5 мм |
| Ширина, мм | 400 |
| Штрих код | 6914466797821 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


