Круг відрізний по металу - 180х2,5х22,2мм (HAISSER)
44 ₴
- В наявності
- Код: 20502654
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8012028180215. Виробник: Haisser. Країна походження: Італія. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал, Сталь. Діаметр кола: 180 мм. Товщина кола: 2 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.2 мм. Матеріал кола: Електрокорунд. Кількість штук в упаковці: 1. Зернистість: 30.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Зернистість | 30 |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 180 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Країна походження | Італія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина кола | 2 мм |
| Штрих код | 8012028180215 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴


