Круг відрізний по металу - 125х1,0х22,23мм (WERK)
24 ₴
- В наявності
- Код: 20502887
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 6914466122036. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Металл, наржавеющая сталь. Диаметр посадки диска: 22,2мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал, що обробляється: Метал, нержавіюча сталь. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 1 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,2 мм |
| Довжина, мм | 125 |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал, нержавіюча сталь |
| Робочий матеріал | Метал, наіржавка сталь |
| Товщина кола | 1 мм |
| Ширина, мм | 125 |
| Штрих код | 6914466122036 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴


