Круг відрізний по металу - 300х3,0х32мм (WERK)
135 ₴
- В наявності
- Код: 20502975
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 6914466122111. Діаметр валу: 300мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 32мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 300 мм. Товщина кола: 3 мм. Діаметр посадкового кільця: 32 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Довжина, мм | 300 |
| Діаметр валу | 300 мм |
| Діаметр кола | 300 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 3 мм |
| Ширина, мм | 300 |
| Штрих код | 6914466122111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


