Круг відрізний по металу - 125х1,6х22,23мм (ЗАК)
34 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820028380153. Виробник: ЗАК. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Робоча швидкість – 80 м/с. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 2 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ЗАК |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 2 мм |
| Умови роботи | Робоча швидкість – 80 м/с |
| Штрих код | 4820028380153 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴


