Штрих код: 4820028380207. Виробник: ЗАК. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Робоча швидкість – 80 м/с. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 230 мм. Товщина кола: 2 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 2 мм |
| Умови роботи | Робоча швидкість – 80 м/с |
| Штрих код | 4820028380207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


