Круг відрізний по металу - 115х1,0х22,23мм (СТАЛЬ)
13 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 4820187260013. Діаметр валу: 115мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал, що обробляється: Метал, Сталь. Діаметр кола: 115 мм. Товщина кола: 1 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Абразив. Кількість штук в упаковці: 1. Зернистість: 60.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Зернистість | 60 |
| Матеріал кола | Абразив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 115 |
| Діаметр валу | 115 мм |
| Діаметр кола | 115 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 1 мм |
| Ширина, мм | 115 |
| Штрих код | 4820187260013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴


