Круг відрізний по металу - 230х2,5х22,23мм (СТАЛЬ)
44 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 4820187260112. Діаметр валу: 230мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал, Сталь. Діаметр кола: 230 мм. Товщина кола: 2 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Абразив. Кількість штук в упаковці: 1. Зернистість: 30.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Зернистість | 30 |
| Матеріал кола | Абразив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 2 |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 230 |
| Діаметр валу | 230 мм |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 2 мм |
| Ширина, мм | 230 |
| Штрих код | 4820187260112 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴


