Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 6904466122112. Діаметр валу: 300мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 32мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал, Сталь. Діаметр кола: 330 мм. Товщина кола: 3 мм. Діаметр посадкового кільця: 32 мм. Матеріал кола: Абразив. Кількість штук в упаковці: 1. Зернистість: P30.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 32 мм |
| Довжина, мм | 300 |
| Діаметр валу | 300 мм |
| Діаметр кола | 330 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Зернистість | P30 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 3 мм |
| Ширина, мм | 300 |
| Штрих код | 6904466122112 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


