Круг відрізний по металу - 350х3,0х25,4мм (СТАЛЬ)
115 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 6904466122129. Діаметр валу: 350мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 25,4мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал, Сталь. Діаметр кола: 350 мм. Товщина кола: 3 мм. Діаметр посадкового кільця: 25.4 мм. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 25,4 мм |
| Довжина, мм | 350 |
| Діаметр валу | 350 мм |
| Діаметр кола | 350 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 3 мм |
| Ширина, мм | 350 |
| Штрих код | 6904466122129 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴


