Круг зачисний по металу - 125х6,3х22,23мм (GERRARD)
44 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6990001228951. Виробник: GERRARD. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал, що обробляється: По Металу. Діаметр кола: 125 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.2 мм. Вид: Зачисний. Товщина: 6.3 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerrard |
| Товщина | 6.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зачисний |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | За металом |
| Штрих код | 6990001228951 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴


