Виробник: ЗАК. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 6 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Кількість штук в упаковці: 1. Зернистість: 15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Зернистість | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЗАК |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина кола | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


