Круг зачисний по металу - 230х6,0х22,23мм УКР (СТАЛЬ)
90 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Зачистной. Штрих код: 2000963846286. Діаметр валу: 230мм. Робочий матеріал: Металл. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 230 мм. Товщина кола: 6 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Зачисний |
| Висота, мм | 6 |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 230 |
| Діаметр валу | 230 мм |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Робочий матеріал | Метал |
| Товщина кола | 6 мм |
| Ширина, мм | 230 |
| Штрих код | 2000963846286 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


