Описание характеристики: режущее полотно для работы по дереву, пластику, гипсу и другому мягкому материалу. Штрих код: 6924466107056. Виробник: Haisser. Інструмент: Реноватор. Кількість насадок у комплекті: 1. Глибина різу: 22 мм. Діаметр полотна: 88 мм. Товщина полотна: 0.8 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Реноватор |
| Висота, мм | 0 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Глибина різу | 22 мм |
| Довжина, мм | 14,5 |
| Діаметр полотна | 88 мм |
| Кількість насадок у комплекті | 1 |
| Опис характеристики | різальне полотно для роботи з деревом, пластиком, гіпсом та іншим м'яким матеріалом |
| Товщина полотна | 0.8 мм |
| Ширина, мм | 10 |
| Штрих код | 6924466107056 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴


