Різак напівкруглий - НS107006/8015305 (HAISSER)
190 ₴
- В наявності
- Код: 20406310
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис характеристики: різальне полотно для видалення цементного розчину між плитками, клею, а також для виготовлення кабельного каналу в стіні. Штрих код: 6924466107063. Виробник: Haisser. Інструмент: Реноватор. Кількість насадок у комплекті: 1. Глибина різу: 18 мм. Діаметр полотна: 80 мм. Довжина полотна: 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Реноватор |
| Висота, мм | 0 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Глибина різу | 18 мм |
| Довжина, мм | 14,5 |
| Діаметр полотна | 80 мм |
| Кількість насадок у комплекті | 1 |
| Опис характеристики | різальне полотно для видалення цементного розчину між плитками, клею, а також для виготовлення кабельного каналу в стіні |
| Товщина полотна | 2 мм |
| Ширина, мм | 10 |
| Штрих код | 6924466107063 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


