Штрих код: 6914466012139. Робочий матеріал: Свердління по бетону, каменю, цегли.. Система кріплення: SDS-plus. Виробник: Світязь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр коронки: 65 мм. Кількість: 1. тип обладнання: Перфоратор. Загальна довжина свердла: 110 мм. Діаметр свердла: 7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметp коронки | 65 мм |
| Діаметр свердла | 7 мм |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість | 1 |
| Робочий матеріал | Свердління по бетону, каменю, цегли. |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Штрих код | 6914466012139 |
| Тип обладнання | Перфоратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


