Описание характеристики: Коронка по бетону для перфораторов. Комплектація: Коронка, Хвостовик, Направляющее сверло 7 x 110 мм. Штрих код: 6914466104322. Система кріплення: SDS-plus. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр коронки: 32 мм. Кількість: 1. Загальна довжина свердла: 110 мм. Діаметр свердла: 7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 115 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 60 |
| Діаметp коронки | 32 мм |
| Діаметр свердла | 7 мм |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Комплектація | Коронка, Хвостовик, що напрямує свердло 7 x 110 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість | 1 |
| Опис характеристики | Коронка для бетону для перфораторів |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Ширина, мм | 40 |
| Штрих код | 6914466104322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴


