Описание характеристики: Перехідник під дане кріплення використовується для буріння отворів діаметром не більше 26 мм.. Штрих код: 6924466108602. Тип хвостовика: SDS-plus. Загальна довжина: 600 мм. Виробник: X-Treme. Країна походження: Канада. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр свердла: 7 мм. Довжина свердла: 110 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 70 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина свердла | 110 мм |
| Довжина, мм | 40 |
| Діаметр свердла | 7 мм |
| Загальна довжина | 600 мм мм |
| Країна походження | Канада |
| Опис характеристики | Перехідник під дане кріплення використовується для буріння отворів діаметром не більше 26 мм. |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Ширина, мм | 0 |
| Штрих код | 6924466108602 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴


