Сабельні полотна - S 644 D н-р 2шт (HAISSER)
99 ₴
- В наявності
- Код: 20508496
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: для поперечного распила с возможностью врезки в материал без предварительного засверливания. Штрих код: 6924466009237. Материал головки насоса: HCS. Довжина полотна: 150 мм. Тип реза: Чистый рез. Виробник: Haisser. Країна походження: Німеччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Розмір зубів: крок зубів – 4,3 мм. Матеріал полотна: Сталь. Матеріал, що обробляється: - фанера і пластик до 100 мм - ДВП і МДФ до 60 мм - дерев'яні конструкції. Кількість штук в упаковці: 2. Тип полотна: Шабельне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 150 мм |
| Довжина, мм | 218 |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 2 |
| Матеріал головки насоса | HCS |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Матеріал, що обробляється | - фанера і пластик до 100 мм - ДВП і МДФ до 60 мм - дерев'яні конструкції |
| Опис характеристики | для поперечного розпилювання з можливістю врізання в матеріал без попереднього засвердлювання |
| Розмір зубів | крок зубів – 4,3 мм |
| Тип полотна | Шабельне |
| Тип різу | Чисте різання |
| Ширина, мм | 80 |
| Штрих код | 6924466009237 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


