Пильні полотна - T111С, 75мм, н-р 2шт (HAISSER)
35 ₴
- В наявності
- Код: 20508370
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: для быстрых, грубых пропилов. Штрих код: 6924466009190. Довжина полотна: 75 мм. Тип реза: быстрый рез. Виробник: Haisser. Країна походження: Німеччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Розмір зубів: крок – 3 мм. Матеріал полотна: Сталь. Матеріал, що обробляється: - м'яка та тверда деревина- ДСП, ДВП (4-50 мм)- плитка з покриттям - пластик. Кількість штук в упаковці: 2. Тип полотна: Пильне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 75 мм |
| Довжина, мм | 174 |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Матеріал, що обробляється | - м'яка та тверда деревина- ДСП, ДВП (4-50 мм)- плитка з покриттям - пластик |
| Опис характеристики | для швидких, грубих пропилів |
| Розмір зубів | крок — 3 мм |
| Тип полотна | Пильне |
| Тип різу | Швидке різання |
| Ширина, мм | 50 |
| Штрих код | 6924466009190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


