Пильні полотна - T111С, 75мм, н-р 5шт (HAISSER)
73 ₴
- В наявності
- Код: 20509050
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: для быстрых, грубых пропилов. Штрих код: 6924466009930. Довжина полотна: 75 мм. Тип реза: быстрый рез. Виробник: Haisser. Країна походження: Німеччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Розмір зубів: крок зубів – 3 мм. Матеріал полотна: Сталь. Матеріал, що обробляється: - м'яка деревина - ДСП, ДВП (10-45 мм) - столярна плита. Кількість штук в упаковці: 5. Тип полотна: Пильне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 75 мм |
| Довжина, мм | 170 |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 5 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Матеріал, що обробляється | - м'яка деревина - ДСП, ДВП (10-45 мм) - столярна плита |
| Опис характеристики | для швидких, грубих пропилів |
| Розмір зубів | крок зубів – 3 мм |
| Тип полотна | Пильне |
| Тип різу | Швидке різання |
| Ширина, мм | 80 |
| Штрих код | 6924466009930 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴


