Пильні полотна - T118A, 50мм, н-р 2шт (HAISSER)
93 ₴
- В наявності
- Код: 20508371
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: для тонких пропилов. Штрих код: 6924466009152. Довжина полотна: 50 мм. Тип реза: прямой рез. Виробник: Haisser. Країна походження: Німеччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Розмір зубів: крок зубів – 1,5мм. Матеріал полотна: Сталь. Матеріал, що обробляється: - метал (1-3 мм) - алюміній-оргскло (1,5-3 мм). Кількість штук в упаковці: 2. Тип полотна: Пильне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 50 мм |
| Довжина, мм | 174 |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Матеріал, що обробляється | - метал (1-3 мм) - алюміній-оргскло (1,5-3 мм) |
| Опис характеристики | для тонких пропилів |
| Розмір зубів | крок зубів – 1,5мм |
| Тип полотна | Пильне |
| Тип різу | прямий різ |
| Ширина, мм | 50 |
| Штрих код | 6924466009152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴


