Описание характеристики: Зубило плоское для перфораторов. Штрих код: 6914466104070. Сумісність: Відбійний молоток. Материал головки насоса: сталь. Матеріал виготовлення: Сталь. Система кріплення: HEX. Загальна довжина: 410 мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Відсутнє. Тип: Зубило. Довжина: 410 мм. Діаметр: 30 мм. Кількість предметів у наборі: 1. Вид інструменту: Плоске.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Плоске |
| Висота, мм | 48 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Відсутнє |
| Довжина: | 410 мм мм |
| Довжина, мм | 89 |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Загальна довжина | 410 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал головки насоса | сталь |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Опис характеристики | Зубило плоске для перфораторів |
| Система кріплення | HEX |
| Сумісність | Відбійний молоток |
| Тип | Зубило |
| Ширина, мм | 0 |
| Штрих код | 6914466104070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴


