Зубило SDS-Max плоске - 25х400мм (HAISSER)
468 ₴
- В наявності
- Код: 20525051
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Плоское зубило Haisser для перфораторов. Штрих код: 6924466019328. Сумісність: Перфоратор. Діаметр валу: 25 мм. Материал головки насоса: сталь. Матеріал виготовлення: Сталь. Система кріплення: SDS-max. Загальна довжина: 400 мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Німеччина. Гарантія: Відсутнє. Тип: Зубило. Довжина: 400 мм. Діаметр: 25 мм. Кількість предметів у наборі: 1. Вид інструменту: Плоске.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Плоске |
| Висота, мм | 48 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Відсутнє |
| Довжина: | 400 мм мм |
| Довжина, мм | 89 |
| Діаметр | 25 мм мм |
| Діаметр валу | 25 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал головки насоса | сталь |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Опис характеристики | Плоске зубило Haisser для перфораторів |
| Система кріплення | SDS-max |
| Сумісність | Перфоратор |
| Тип | Зубило |
| Ширина, мм | 0 |
| Штрих код | 6924466019328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴


