Зубило SDS-Plus самозагострювальне плоске - 20х250мм (HAISSER)
242 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466065753. Сумісність: Перфоратор. Матеріал виготовлення: Сталь. Система кріплення: SDS-plus. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Зубило. Довжина: 250 мм. Діаметр: 20 мм. Кількість предметів у наборі: 1. Вид інструменту: Плоске.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Плоске |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 250 мм мм |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Діаметр | 20 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Сумісність | Перфоратор |
| Тип | Зубило |
| Штрих код | 6914466065753 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴


