Зубило SDS-Plus плоске - 14x20х250мм (WERK)
87 ₴
- В наявності
- Код: 20524123
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Зубило плоское для перфораторов. Штрих код: 6914466104032. Сумісність: Перфоратор/відбійний молоток. Материал головки насоса: сталь. Матеріал виготовлення: Сталь. Система кріплення: SDS-plus. Загальна довжина: 250 мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Відсутнє. Тип: Зубило. Довжина: 250 мм. Діаметр: 14 мм. Кількість предметів у наборі: 1. Вид інструменту: Плоске.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Плоске |
| Висота, мм | 48 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Відсутнє |
| Довжина: | 250 мм мм |
| Довжина, мм | 89 |
| Діаметр | 14 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал головки насоса | сталь |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Опис характеристики | Зубило плоске для перфораторів |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Сумісність | Перфоратор/відбійний молоток |
| Тип | Зубило |
| Ширина, мм | 0 |
| Штрих код | 6914466104032 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴


