Диск алмазний PRO CERAMICS 125x1,6xx22,23 (HAISSER) 4212601
398 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466076476. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Використання з охолодженням. Матеріал, що обробляється: Плитка, керамограніт, мармур.. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 1.6 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Плитка, керамограніт, мармур. |
| Товщина кола | 1.6 мм |
| Умови роботи | Використання з охолодженням |
| Штрих код | 6914466076476 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴


