Штрих код: 6914466076483. Додатково: - Швидкий та чистий різ. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Використання без охолодження. Матеріал, що обробляється: Плитка, керамограніт, мармур.. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 1.4 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | - Швидкий та чистий різ |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Плитка, керамограніт, мармур. |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 1.4 мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466076483 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴


