Штрих код: 6914466084518. Додатково: - Висока ефективність та продуктивність- Чистовий різ та висока якість кромки. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: плиткоріз, стаціонарне обладнання. Умови роботи: Використання з охолодженням. Матеріал, що обробляється: Плитка, керамограніт, мармур.. Діаметр кола: 200 мм. Товщина кола: 2 мм. Діаметр посадкового кільця: 25.4 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | - Висока ефективність та продуктивність- Чистовий різ та висока якість кромки |
| Діаметр кола | 200 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Плитка, керамограніт, мармур. |
| Тип обладнання | плиткоріз, стаціонарне обладнання |
| Товщина кола | 2 мм |
| Умови роботи | Використання з охолодженням |
| Штрих код | 6914466084518 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴


