Диск алмазний по плитці - 125x1.2x8x22.23мм (WERK)
259 ₴
- В наявності
- Код: 20528172
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466162100. Додатково: - більш точний і чистий рез-сухий/мокрий різ. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Болгарки (УШМ). Умови роботи: Використання без охолодження. Матеріал, що обробляється: Кераміка. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 1.2 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | - більш точний і чистий рез-сухий/мокрий різ |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Кераміка |
| Товщина кола | 1.2 мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466162100 |
| Тип обладнання | Болгарки (УШМ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


