Вид поверхности: Алмазный отрезной. Штрих код: 6914466110224. Тип валу: Сплошной. Діаметр валу: 180мм. Робочий матеріал: Керамика. Диаметр посадки диска: 25,4мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфувальна машина, Ручний електричний плиткоріз, Штроборез. Умови роботи: Максимальна кількість обертів за хвилину : 8700 Максимальна швидкість, м/с : 80. Матеріал, що обробляється: Кераміка. Діаметр кола: 180 мм. Товщина кола: 5 мм. Діаметр посадкового кільця: 25.4 мм. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Алмазний відрізний |
| Висота, мм | 7 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 25,4 мм |
| Довжина, мм | 200 |
| Діаметр валу | 180 мм |
| Діаметр кола | 180 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Кераміка |
| Робочий матеріал | Кераміка |
| Тип валу | Суцільний |
| Товщина кола | 5 мм |
| Умови роботи | Максимальна кількість обертів за хвилину : 8700 Максимальна швидкість, м/с : 80 |
| Ширина, мм | 185 |
| Штрих код | 6914466110224 |
| Тип обладнання | Кутова шліфувальна машина, Ручний електричний плиткоріз, Штроборез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴


