Диск алмазний Segment/Turbo CONCRETE EXPERT 230x3,0x12x22,23 (HAISSER)
1 112 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466076520. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Використання без охолодження. Матеріал, що обробляється: Бетон, цегла, граніт, мармур.. Діаметр кола: 230 мм. Товщина кола: 2.8 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 12 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон, цегла, граніт, мармур. |
| Товщина кола | 2.8 мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466076520 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴


