Диск алмазний MULTIPURPOSE PROFESSIONAL 125x1.2x3x22.23 (HAISSER)
484 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466078289. Додатково: - Удосконалена технологія вакуумного паяння. - Універсальне застосування. - Максимальна кількість обертів за хвилину : 12200- Максимальна швидкість, м/с : 80. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Використання без охолодження. Матеріал, що обробляється: Універсальний. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 1.2 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 3 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 3 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | - Удосконалена технологія вакуумного паяння. - Універсальне застосування. - Максимальна кількість обертів за хвилину : 12200- Максимальна швидкість, м/с : 80 |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Універсальний |
| Товщина кола | 1.2 мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466078289 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴


