Диск алмазний по бетону Segment - 180x7x22.23мм (WERK)
269 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Алмазный отрезной. Штрих код: 6914466110033. Тип валу: Сегментный. Діаметр валу: 180мм. Робочий матеріал: Бетон,камень,гранит. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Діаметр диска: 180 мм. Тип диска: Відрізний. Посадка: 22.23мм. Товщина диска: 7мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Алмазний відрізний |
| Висота, мм | 7 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 205 |
| Діаметр валу | 180 мм |
| Діаметр диска | 180 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Посадка | 22.23мм |
| Робочий матеріал | Бетон,камінь, граніт |
| Тип валу | Сегментний |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 7 мм |
| Ширина, мм | 185 |
| Штрих код | 6914466110033 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴


