Диск алмазний по бетону Segment - 230x7x22.23мм (WERK)
408 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Алмазный отрезной. Штрих код: 6914466110026. Тип валу: Сегментный. Діаметр валу: 230мм. Робочий матеріал: Бетон,камень,гранит. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфувальна машина, Штроборез. Умови роботи: Максимальна кількість обертів за хвилину : 6800 Максимальна швидкість, м/с : 80. Матеріал, що обробляється: Бетон, цегла, камінь, граніт, вогнетривкий матеріал. Діаметр кола: 230 мм. Товщина кола: 7 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Алмазний відрізний |
| Висота, мм | 7 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 265 |
| Діаметр валу | 230 мм |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон, цегла, камінь, граніт, вогнетривкий матеріал |
| Робочий матеріал | Бетон,камінь, граніт |
| Тип валу | Сегментний |
| Товщина кола | 7 мм |
| Умови роботи | Максимальна кількість обертів за хвилину : 6800 Максимальна швидкість, м/с : 80 |
| Ширина, мм | 235 |
| Штрих код | 6914466110026 |
| Тип обладнання | Кутова шліфувальна машина, Штроборез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴


