Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Умови роботи: Мокрий різ, сухий різ. Матеріал, що обробляється: Бетон. Діаметр кола: 230 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 7 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон |
| Умови роботи | Мокрий різ, сухий різ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴


