Диск алмазний по бетону Turbo - 180x7x22.225мм (X-TREME)
248 ₴
- В наявності
- Код: 20503505
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6941532035099. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал, що обробляється: Бетон. Діаметр кола: 180 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.225 мм. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 7 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 180 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,225 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон |
| Штрих код | 6941532035099 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴


